System Capital Management

Украина
www.scm.com.ua
Сферы деятельности

СМИ, маркетинг, реклама, BTL, PR, дизайн, продюсирование

Награды

System Capital Management

Систем Кепітал Менеджмент - найбільша фінансово-промислова група України; в 2006 році консолідований дохід підприємств групи склав $6,719 мільярдів.*

Діяльність СКМ сконцентрована в чотирьох основних сферах бізнесу: металургія й видобуток вугілля, виробництво електроенергії, банківська справа й страхування, телекомунікації. Крім того, СКМ володіє й управляє активами в інших секторах бізнесу, включаючи машинобудування, пивоварну промисловість, готельний бізнес, видобуток і переробку глини, автозаправні станції й ЗМІ. СКМ також пишається тим, що має у своєму складі один із провідних українських футбольних клубів - ФК «Шахтар», регулярного учасника турнірів на кубок УЄФА й Ліги чемпіонів. Крім українських активів, СКМ володіє компаніями в Європейському Союзі й Швейцарії й має міжнародні перспективи розвитку свого бізнесу.

Компанія Систем Кепітал Менеджмент (СКМ) була заснована у 2000 році. Її головний офіс розташований у м. Донецьку (Україна). СКМ є однією із провідних європейських промислових холдингових компаній, що відіграють ключову роль в економіці Східної Європи. Володіючи контрольними пакетами акцій більше 90 підприємств (включаючи опосередковане володіння), на яких працюють близько 160 000 осіб, компанія робить вагомий внесок у розвиток України і є одним із найбільших вітчизняних інвесторів в українській економіці. У період з 2006 до 2010 р.р. СКМ планує інвестувати в національну економіку $4,4 мільйони.

СКМ перебуває в постійному пошуку шляхів розширення свого бізнесу за рахунок органічного зростання й придбання нових активів, а також здійснюючи інвестиції в розвиток підприємств групи, як на території України, так і за кордоном.

Гірничо-металургійні підприємства СКМ, об'єднані в групу Метінвест, щорічно виробляють 8,55 мільйонів тонн сталі, що складає 20% загального виробництва сталі в країні. Частка ДПЕК, енергетичного бізнесу компанії, складає 22% усього виробництва електроенергії українськими теплоелектростанціями. За показником загальної вартості активів компанія СКМ-Фінанс, що об'єднує підприємства групи в банківському бізнесі й страхуванні, непохитно утримує позицію серед 10 найбільших фінансових компаній країни. Телекомунікаційний бізнес СКМ, який розвивається вельми динамічно, посідає друге місце на ринку фіксованого зв'язку після державного оператора Укртелеком. На додаток до цього, СКМ володіє 44% акцій компанії Астеліт, що управляє третім за кількістю абонентів українським оператором мобільного зв'язку Life:).

Місія СКМ

Місія СКМ - створити бізнес світового класу, що сприяє економічному й соціальному розвитку України.

Цінності СКМ

СКМ є одним із лідерів української економіки. У своїй діяльності ми орієнтуємося на найвищі професійні стандарти, сприяємо становленню України як європейської держави. Група націлена на збільшення акціонерної вартості бізнесу шляхом інвестування в розвиток і зростання своїх підприємств. При цьому ми не забуваємо про свою відповідальність як перед місцевими співтовариствами, на території яких розташовані активи Групи, так і перед українським суспільством загалом.

Таке ставлення до бізнесу знаходить відображення в корпоративних цінностях, яких дотримується група СКМ:

Ефективність

n        Досягнення поставлених завдань

n        Застосування сучасних технологій і підходів до ведення бізнесу

n        Ефективне використання ресурсів

Професіоналізм

n        Відповідність найвищим стандартам

n        Заохочення ініціативи й новаторства

n        Інвестиції в навчання й підготовку співробітників

n        Залучення й утримання висококваліфікованих професіоналів

Відповідальність

n        Перед нашими співробітниками

n        Перед нашими партнерами в бізнесі

n        Перед місцевими співтовариствами й суспільством загалом.

Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.