ООО grc.ua

Украина
grc.ua
Сферы деятельности

Информационные технологии, системная интеграция, интернет

ООО grc.ua

grc.ua – один із топових інтернет-ресурсів з пошуку роботи та найму персоналу.

Компанія grc.ua, яка була заснована в 2004 році, – один з перших міжнародних кадрових порталів країни. Відмінною рисою ресурсу було і залишається те, що над його створенням працювали професіонали з підбору персоналу. Серед іншого, команда hh.ua розробила форму резюме, яка дозволяє максимально детально описати досвід кандидатів. Тому grc.ua повною мірою враховує інтереси і потреби обох груп гравців ринку праці: і роботодавців, і пошукачів.


Кожна друга українська компанія шукає таланти на grc.ua. Щодня за допомогою нашого порталу сотні роботодавців знаходять своїх кандидатів. Щомісяця платформа hh.ua фіксує близько 1,6 млн сеансів від кращих українських роботодавців і кваліфікованих пошукачів. З нами співпрацюють понад 70 тисяч кращих компаній в напрямку підбору персоналу в 28 професійних сферах. Більш 1,2 млн українських фахівців опублікували свої резюме на grc.ua, і ця цифра зростає з кожним днем. Ми допомагаємо роботодавцям розвивати HR-бренд. У нашому портфелі – численні кейси з діагностики бренду роботодавців зі сфер FMCG, IT, телекомунікацій, консалтингу, логістики та ін. Нам довіряють, адже ми – незмінні лідери з цитованості з усіх питань, що стосуються ринку праці.


Наша команда – невелика, але дружня. Кожен із нас зростає разом з grc.ua. Ми постійно розвиваємось, вдосконалюємо інструменти пошуку талантів й роботи мрії наших пошукачів. Для цього ми інвестуємо в технології та нашу команду. Приєднуйтесь до нашої команди!

 

grc.ua – більше ніж job-портал!

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Киев2

з/п не указана
Киев,

Олимпийская

з/п не указана
Киев