Альфа-Банк Україна – один з найбільших комерційних банків України, перевірений часом та надійністю.

Банк є частиною міжнародної банківської групи ABH Holdings S.A. (ABHH), головний офіс якої розташований у Люксембурзі. Окрім України, банківська група представлена в багатьох країнах Європи та Азії.

Сьогодні Альфа-Банк Україна — це близько 8 500 висококласних фахівців – єдина команда, яка щоденно працює для створення найсильнішого банку-лідера на ринку для фізичних та юридичних осіб.

Цінності
  • Ми послідовні та чесні у своїх думках, словах і діях.
  • Ми відкриті до комунікації, готові чути та розділяти іншу точку зору.
  • Ми постійно шукаємо нові можливості розвитку і навчання.
  • Ми працюємо для досягнення спільних цілей.
  • Ми прагнемо взаємовигідних відносин і взаємодопомоги.
  • Ми не визнаємо безкомпромісність та не керуємося власними інтересами.
  • Ми завжди тримаємо слово та виконуємо обіцяне.
  • Ми несемо відповідальність як за свої дії, так і за спільний результат команди банку.
  • Ми зосереджуємося на результаті, а не на процесі.
  • Ми прагнемо досягти поставлених цілей, а не переконати в їхній недосяжності.

Чим ми відрізняємось від інших?

Відповідь проста! Роботи бувають різні: перша, весела, нудна, важка. Але наша робота інша!

Це найважливіша робота, тому що ми щодня працюємо на мільйони: мільйони клієнтів, комфорт яких залежить від нас, і мільйони гривень, якими ми керуємо; виконуємо мільйони завдань, реалізуємо мільйони крутих проєктів з командою на мільйон!

Життя в Альфа-Банку

…це не лише щоденне виконання робочих обов’язків. Це місце, де ми проводимо третину свого життя, а отже офіс стає нашою другою домівкою, а колектив — сім’єю. І як будь-яка велика родина, ми маємо власні традиції, захоплення, свята та особливі події, святкування яких допомагає нам об’єднуватися, знаходити спільні інтереси, підтримувати одне одного і зрештою, робити життя насиченішим та яскравішим.

Завдяки усім цим проявам, ми можемо з гордістю називати роботу в Альфа‑Банку #Роботою_на_мільйон, адже маємо мільйон ідей для вдосконалення, мільйон можливостей для розвитку та мільйон вдалих проєктів, які стали частиною не лише корпоративного життя банку, а й суспільного життя нашої країни.

Серед таких проектів:

Протягом багатьох років команда наших співробітників з честю представляє банк у різних бігових марафонах. Так, з 2014 року ми беремо участь у благодійному спортивному заході «Пробіг під каштанами», метою якого є допомога хворим дітям з вадами серця через збір коштів на обладнання для Центру дитячої кардіології та хірургії МОЗ України. Щорічна кількість учасників забігу від нашого банку складає від 200 до 300 осіб. З 2018 року ми долучилися до Wizz Air Kyiv City Marathon. У квітні 2019 року 50 співробітників Альфа-Банку взяли участь у марафоні Nova Poshta Kyiv Half Marathon, який загалом об’єднав 13 000 бігунів з 57 країн світу.

До спорту ми залучаємо і діток наших колег: з 2017 року банк представлено на міжкорпоративних дитячих спортивних змаганнях «Ми – чемпіони». Вони проходять двічі на рік між командами дітей співробітників, які представляють відомі компанії українського ринку. Наш банк представлено найчисельнішою та найзавзятішою командою з 35-ти маленьких спортсменів. Протягом чемпіонату діти беруть участь у змаганнях формату «Веселі старти» та змагаються у швидкості, вправності, витривалості і кмітливості. Ми також небайдужі до проблем тих, хто потребує медичної допомоги:
Вже четвертий рік поспіль Альфа-Банк фінансово підтримує Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. Амосова. В рамках корпоративно-соціального волонтерства через участь у великих корпоративних заходах наші співробітники щорічно збирають кошти для придбання якісних медикаментів, сучасної медичної техніки та хірургічного обладнання для Інституту. Загалом за три роки було зібрано та передано на потреби установи майже 1,3 млн грн.
У 2019 році ми вперше відзначали Всесвітній день донора крові. За три дні понад 150 добровольців з підрозділів у Києві, Чернігові та Дніпрі взяли участь у зборі донорської крові. Отриманий матеріал був також направлений на потреби пацієнтів Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. Амосова.

У ритмі сучасного життя, попри шалений темп та перевантаженість інформацією, ми не можемо залишатись осторонь екологічних проблем, тож разом дбаємо про навколишній світ:

Зокрема, вже чотири роки поспіль, навесні наші співробітники збираються для глобального прибирання територій, де ми мешкаємо та працюємо. В рамках екологічної ініціативи ECODAY, у різних містах та містечках ми наводимо порядок у громадських зонах відпочинку, парках, дитячих майданчиках, ділянках, що межують з річками та озерами, робимо свій внесок в озеленення рідних міст. Кількість учасників проєкту з кожним роком збільшується і вже у 2019 році ініціатива охопила 66 міст та близько 1 000 співробітників.

Зокрема, у київській толоці, яка проходила в столичному парку «Нивки», взяло участь близько 400 співробітників, які зібрали 3 тонни сміття та 12 тонн опалого листя.
Дбаючи про довкілля та майбутнє планети, наш банк невпинно рухається шляхом втілення екологічних ініціатив на робочих місцях співробітників. Серед ініціатив в рамках еко-офісу – сортування сміття, поступова відмова від пластикового посуду, заохочення до використання термочашок у кавових точках Головного офісу в Києві, збір батарейок та передача їх на утилізацію, зменшення використання паперових носіїв тощо.

Ну, і яке ж життя без свят? Отже,

щороку для співробітників Альфа-Банку по всій території України проводяться літні та зимові корпоративні заходи. Під час літнього Family Day ми збираємось разом, щоб провести час з колегами та рідними на свіжому повітрі. Захід проходить у форматі пікніка з безліччю командних ігор та розваг. А в грудні ми збираємося на яскраві масштабні вечірки аби відсвяткувати прийдешній Новий рік.

Вакансии компании «Альфа-Банк, Украина»

Вакансии в текущем регионе: Киев26

Информационные технологии, интернет, телеком23
Бухгалтерия, управленческий учет, финансы предприятия1
Банки, инвестиции, лизинг4

Вакансии в других регионах:6

Информационные технологии, интернет, телеком2
Банки, инвестиции, лизинг4