Юнекс, АКБ

Украина
www.unexbank.ua
Сферы деятельности

Финансовый сектор

Юнекс, АКБ

АКБ „Юнекс” створений у формі відкритого акціонерного товариства 3 грудня 1993 року (до 25 лютого 1995 року АК "Транскредобанк").

Банк сповідує ідеологію потужної фінансової структури, що обслуговує реальних виробників, тісно співпрацює з промисловими підприємствами і пов‘язує свої перспективи з розвитком української промисловості та бізнесу вцілому.

Стратегія, обрана банком, диктує і основні засади його діяльності на ринку: не прибуток будь-яким шляхом та за будь-яку ціну, а СТАБІЛЬНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ, РОЗВИТОК. Тому, залучаючи кошти клієнтів, ми не проводимо високоризикових операцій, не беремо участі в авантюрних проектах, вважаючи консервативну, але послідовну фінансову політику, кваліфікований менеджмент значно надійнішими підвалинами для процвітання. Ми не декларуємо гучномовних заяв про нашу порядність, але щодня надаємо можливість переконатись в ній: жоден з партнерів не зможе поставити нам у провину недобросовісну конкуренцію чи ігнорування банківської етики.

Пріоритетним напрямком діяльності Банку були та залишаються розвиток прогресивних, високоефективних банківських операцій та інструментів, що призначені для широкого кола клієнтів.

Основний принцип банку— індивідуальний підхід до кожного клієнта та якість наданих послуг. Банк проводить гнучку тарифну політику. Серед клієнтів банку великі підприємства гірничо-добувної та металургійної галузей, експортери металургійної продукції, суднобудівні, будівні підприємства, інвестиційні та страхові компанії, сільськогосподарські підприємства, успішні підприємства малого та середнього бізнесу.

Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.