Химагромаркетинг

Киев
himagro.com.ua
Сферы деятельности

Сельское хозяйство

Химическое производство, удобрения

Химагромаркетинг

«Хімагромаркетинг» — провідна компанія, яка надає широкий спектр продукції для сільського господарства: засоби захисту рослин, насіння, добрива, інноваційні рішення для захисту посівів з хімічними та біологічними механізмами дії, забезпечує аграріїв передовими технологіями 23 роки.

Ми розроблюємо рішення, які будуть відповідати вимогам майбутнього. Успішно застосовуючи новітні наукові досягнення для вирішення найважливіших глобальних завдань, ми пропонуємо інноваційні розробки, здатні задовольнити актуальні потреби аграріїв, полегшити їх роботу та принести прибуток.

Наука та інновації заради кращого майбутнього, забезпечення висококласного сервісу нашим партнерам – така місія нашої компанії, яка визначає всю нашу діяльність.

Корпоративна культура компанії ТОВ «Хімагромаркетинг» – важлива складова успіху компанії. В основі цієї культури лежать: лідерство, чесність, гнучкість і ефективність. На них ми орієнтуємося в своїй повсякденній роботі, коли шукаємо рішення для найскладніших завдань сучасності. Такий підхід дозволяє нам якісно виконувати нашу місію.

Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.