Статьи

Обираємо кращих. Розпочато опитування Рейтингу роботодавців України

Кадровий портал grc.ua розпочав дослідження «Рейтинг роботодавців України 2020-2021», основною метою якого є дослідити, що цінують пошукачі в роботодавцеві, на що звертають увагу, обираючи компанію, та хто з роботодавців є найбільш привабливим на ринку праці.

Опитування проходить протягом лютого-квітня 2021 року аби визначити, як українці вибирають роботодавців, і кого з них вважають найкращими. «Рейтинг роботодавців України»™ буде включати думку пошукачів та експертів ринку праці.

«Рейтинг роботодавців України»™ – це важливий показник привабливості компанії як роботодавця. Для компаній участь у Рейтингу – це можливість почути думку пошукачів та зробити висновки щодо подальшого формування стратегії побудови HR-бренду компанії.

Особливістю цього року стало те, що це рік пандемії Covid 19, карантину та запровадження особливих умов праці. Чи змінилися у пошукачів критерії вибору компанії та роботи, що стало приорітетним саме у ці часи?

Обираємо кращих. Розпочато опитування Рейтингу роботодавців України

Етапи дослідження:

Фокуси рейтингу:

✅ Думка пошукачів стосовно привабливості роботодавців з урахуванням балів екпертів рейтингу.

✅ Регіональний фокус: компанії - лідери за впізнаваністю та привабливістю у регіонах.

✅ Галузевий фокус: компанії-лідери галузі за впізнаваністю та привабливістю.

✅ Результати Рейтингу будуть представлені наприкінці квітня 2021 року.

Таким чином, реалізовуючи даний проект, кадровий портал grc.ua прагне стимулювати ринок до розвитку, визначити орієнтири для HR-команд і власників бізнесів та заохотити тих, хто інвестує в бренд роботодавця реальними справами.

Запрошуємо вас долучитися до опитування та поділитися посиланням з колегами.

У разі виникнення питань, звертайтеся за телефоном +38 044 230 87 39 або імейлом info_ukraine@grc.ua.

Вакансии дня

Комментарии