Статьи

ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «ПРЕМІЇ HR-БРЕНД УКРАЇНА» 2018

4 грудня стали відомі імена переможців «Премії HR-бренд Україна» 2018, яку щорічно організовує Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна (grc.ua).

Підсумки «Премії HR-бренд» підводились у форматі практичної конференції, у ході якої номінанти презентували свої проекти.

Понад 350 професіоналів протягом дня обмінювалися досвідом досягнень і помилок, аби разом знайти відповідь на важливе бізнес-питання: як підвищити свою привабливість для пошукачів та працівників і бути найбажанішим роботодавцем. Ввечері на церемонії нагородження «Премії HR-бренд» були урочисто оголошені імена компаній-переможців.

ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «ПРЕМІЇ HR-БРЕНД УКРАЇНА» 2018

Цього року на здобуття Премії були представлені 45 практичних кейсів у сфері HR. Це проекти, які продемонстрували успішні результати у залученні, мотивації та утриманні персоналу, роботі з пошукачами, розвитку HR-бренда компанії в цілому та її репутації як роботодавця.

Усі проекти оцінювалися експертним складом Журі Премії за трьома критеріями:

• Актуальність задуму

• Сучасність методів реалізації (оригінальність інструментів та підходів)

• Ефективність та результативність проекту

ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «ПРЕМІЇ HR-БРЕНД УКРАЇНА» 2018

Номінація «Україна»

І місце посів ПриватБанк з проектом «Онлайн-практика».

Це сучасна, унікальна онлайн-платформа для практики в банку, що забезпечує високу якість підготовки практикантів і задовольняє потреби студентів, вишів і фінансових установ. Результати проекту вражають: понад 100 тис. зацікавлених студентів пройшли онлайн-навчання.

ІІ місце завоювала компанія Датагруп з проектом «DATALAB: залучаємо, надаючи можливості».

ІІІ місце – Метінвест Холдинг з проектом «STEM-екосистема Метінвесту. Як зробити важку промисловість привабливою для молоді?».

Номінація «Столиця»

І місце отримала компанія Salateira з проектом «JOB BOT».

Salateira стала першою українською компанією в ресторанній сфері, що запустила співбесіди за 90 секунд за допомогою Job Bot.

ІІ місце посів Телеканал СТБ з проектом «StarLive» (проект дослідження та підвищення рівня залученості працівників).

ІІІ місце зайняла Медіа Група Україна з проектом «WE CREATE – майбутні технології роботи команд вже сьогодні!».

ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «ПРЕМІЇ HR-БРЕНД УКРАЇНА» 2018

Номінація «Регіон»

І місце – ДТЕК (Академія ДТЕК) з проектом «Розрахувати не можна вгадати. Де поставити кому? Як HR-аналітика зберігає життя та здоров’я людей».

Найбільша мета ДТЕК – звести травматизм до 0 до 2030 року. Шлях до цієї цифри в компанії почали з глибокого та масштабного дослідження, щоб зрозуміти, хто та чому порушує техніку безпеки.

ІІ місце – Метінвест Холдинг з проектом «Центр кар’єри Метінвесту. Candidate journey для промислової компанії».

ІІІ місце – Агротек з проектом «Service. Reload».

Номінація «Світ»

І місце – Mars Україна з системним масштабним проектом «Майстерність Лінійного Менеджера».

Проект про те, як втілити майстерність Лінійного Менеджера у повсякденне життя багатотисячної організації по всьому світу за досить короткий термін.

ІІ місце – Ubisoft з проектом «Coding Campus: Talent has no age».

ІІІ місце – SoftServe з проектом «Побудова Employee Value Proposition для залучення та утримання талантів».

Спеціальна номінація «Вибір Журі»

Переможцем стала компанія «Автологістика» з комплексним проектом «Epic Fail Contest: Культура прийняття помилок».

Проект про зміну культури і поведінки людей, про те, як Автологістиці вдалося перейти від культури правил, контролю, покарань до культури ініціативи та креативності.

ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «ПРЕМІЇ HR-БРЕНД УКРАЇНА» 2018

Спеціальна номінація «DIGITAL в HR»

Переможцем став проект WATSONS «#HR Digital: технології заради людей» – проект про побудову бренда роботодавця в Instagram.

Спеціальна номінація «Вибір HeadHunter Україна»

Переможцем cтала компанія EPAM Ukraine з проектом «Стажування для викладачів вишів (Teachers Internship)».

Соціальний проект

Кращим соціальним проектом Журі визнало проект Interpipe «Фестиваль науки, техніки та сучасних технологій Interpipe TechFestTech Fest».

Вибір номінантів

Перемогу отримав проект ПриватБанку «Онлайн-практика».

ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «ПРЕМІЇ HR-БРЕНД УКРАЇНА» 2018Традиційна «Премія HR-бренд» давно стала не просто конференцією, на якій роботодавці презентують свої HR-кейси. Ця грандіозна подія та справжнє HR-show з року в рік збирає кращих гравців бізнесу. Вони показують успішні практики з пошуку та залучення талантів, виводять бренд роботодавця на новий рівень та своїм прикладом демонструють твердження про те, що HR – це ключовий ресурс будь-якої компанії, диригент трансформацій зі стратегічним мисленням та сучасними підходами в роботі.
Вячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR HeadHunter Україна

Спеціальна номінація «Держава як роботодавець»

Рішенням оргкомітету Премії було відзначено Національну енергетичну компанію «Укренерго» за реалізацію проекту «Керуючи енергією персоналу». Це проект про трансформацію функції HR: від відділу кадрів – до управління людським капіталом.

ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «ПРЕМІЇ HR-БРЕНД УКРАЇНА» 2018Ми бачимо, на прикладі цього проекту, що держава як роботодавець змінює підходи у роботі з персоналом і ставить амбітні цілі стати найкращим місцем роботи для кращих професіоналів, бути взірцем успішних реформ державних підприємств в Україні.
Лариса Онипко, керівник проекту «Премія HR-бренд Україна», HeadHunter Україна

Спеціальна нагорода «За внесок у розвиток культури HR-брендингу в Україні»

Від оргкомітету «Премії HR-бренд» перемогу отримав Агроіндустріальний холдинг МХП за реалізацію революційного проекту «Програма кар’єрного розвитку МХП СТАРТ» – це проект про побудову бренда роботодавця в сфері агро, про створення привабливого іміджу компанії серед молоді та зміну підходів до залучення молодих спеціалістів.

Краща презентація

Нагороду за кращу презентацію проекту за підсумками онлайн-голосування отримали:

  • «Укртелеком» за презентацію проекта «Ігри, в які грають співробітники: Гейміфікація в навчанні, як інструмент формування корпоративної культури»
  • COMFY за презентацію «Так, я люблю Україну»
  • Interpipe за презентацію проекта «Фестиваль науки, техніки та сучасних технологій Interpipe TechFestTech Fest»
ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «ПРЕМІЇ HR-БРЕНД УКРАЇНА» 2018«Премія HR-бренд» кожного року приваблює все більше учасників, створює нові актуальні номінації, стежить і аналізує тренди та формує тенденції на ринку праці України. «Премія HR-бренд» стала експертним майданчиком для створення і розвитку професійної спільноти. Професіонали отримують можливість обмінюватися практиками, досвідом, вчитися у колег, дивитися на кращі ідеї, найкращі способи їх реалізації. Це мотивує спостерігати і вивчати також і світовий досвід, порівнювати його з практиками нашого ринку і формувати свої ініціативи та напрямки для роботи».
Лариса Онипко, керівник «Премії HR-бренд Україна»

Спеціальні партнерські номінації

У спеціальній номінації «Smart People for Smart Business» від Генерального Партнера «Премії HR-бренд» – компанії Смарт-Холдинг переможцем став Укртелеком з проектом «Ігри, в які грають співробітники: Гейміфікація в навчанні, як інструмент формування корпоративної культури».

ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «ПРЕМІЇ HR-БРЕНД УКРАЇНА» 2018Ми під великим враженням від рівня проектів та результатів, отриманих компаніями завдяки їх реалізації. З великим задоволенням ми спостерігали за тим, що глобальний тренд акцентування HR-менеджерів на people management та talent management відбився у багатьох представлених проектах. Однією з основних цінностей компанії СМАРТ-ХОЛДИНГ є люди. Тому наша номінація «Smart People for Smart Business» призначалася компаніям, які, здійснюючи великі трансформаційні зміни, основну ставку робили на людей. Номінація покликана відзначити зусилля HR команди, спрямовані на розвиток інтелектуального потенціалу організації. Без зміни внутрішньої культури, без розумних та сучасних підходів до навчання і розвитку неможливо побудувати «розумний» бізнес, здатний змінюватися, щоб відповідати новим запитам клієнтів і залишатися конкурентоспроможними в умовах нестабільності, невизначеності та неоднозначності як сьогодні, так і в майбутньому.
Тетяна Гончар, Директор з персоналу та організаційного розвитку компанії СМАРТ-ХОЛДИНГ

У спеціальній номінації «Behaviour change» від компанії DEVELOR як Behaviour Change Partner Премії перемогла компанія Агротек з проектом «Service. Reload».

ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «ПРЕМІЇ HR-БРЕНД УКРАЇНА» 2018Нагорода BEHAVIOR CHANGE від DEVELOR – це визнання того факту, що HR може генерувати реальні бізнес результати через зміну поведінки персоналу, на рівні з іншими функціями. Це не просто супровід, або сервіс, HR – це драйвер інновацій, змін та прогресу. Приємно визнати, що це є тенденцією в українській HR-спільноті.
Маріанна Хоніна, директор та співзасновник DEVELOR UKRAINE, член Журі «Премії HR-бренд Україна 2018»о

У спеціальній номінації «Fast Way To Reach The Stars» від Стратегічного партнера Премії компанії «Brain Source International» переможцем стала компанія Самсунг Елекстронікс Україна Компані, Samsung R&D Institute Ukraine з проектом «Самсунг назустріч знанням».

ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «ПРЕМІЇ HR-БРЕНД УКРАЇНА» 2018Цю нагороду ми започаткували заради підтримки тих проектів, які спрямовані та націлені на найголовніший ресурс і капітал усіх компаній, на базис і основу – ЛЮДЕЙ. Цього року у «Премії HR-бренд Україна» були мегапрофесійні проекти. Але тільки переможці змогли завоювати душі і серця членів журі. Очевидний тренд цього року - це соціальна спрямованість багатьох HR- проектів. Цей рік показав, що, плануючи жити і працювати в нашій країні, HR-спільнота готова інвестувати свої ресурси в те, щоб зробити її кращою.
Андрій Кривокоритов, Засновник та СЕО групи компаній «Брейн Сорс Інтернешнл», член Журі Преміїо

Марина Маковій, Генеральний директор HeadHunter Україна стверджує:

ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «ПРЕМІЇ HR-БРЕНД УКРАЇНА» 2018Розвиваючи «Премію HR-бренд», HeadHunter Україна, як організатор заходу і провайдер комплексних HR-рішень, разом з номінантами і експертами працює над формуванням унікальної екосистеми, у межах якої відбувається презентація найкращих HR-рішень та інструментів; здійснюється робота по популяризації проектів; професіонали діляться досвідом і ростуть. І це дуже важливо, адже ми бачимо, що у сучасних реаліях збільшується масштаб і значущість HR-функції.
Марина Маковій, Генеральний директор HeadHunter Україна

Перед HR стоять складні завдання:

• реалізація цифрової трансформації бізнесу

• трансформація HR-процесів

• підвищення рівня залученості співробітників і їхньої продуктивності

• побудова привабливого бренда роботодавця і бренда галузі в цілому

• битва за таланти та майбутнє України

«Ці запити та виклики ринку знаходять своє відображення у проектах номінантів і демонструють тенденції та перспективи найближчого майбутнього бізнесу в Україні та ринку праці взагалі» – говорить Марина Маковій.

ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «ПРЕМІЇ HR-БРЕНД УКРАЇНА» 2018

Михайло Колісник, Голова Журі «Премії HR-бренд Україна 2018», Професор з фінансів Львівської бізнес-школи (LvBS) коментує:

ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «ПРЕМІЇ HR-БРЕНД УКРАЇНА» 2018Управління персоналом помітно розвинулося в Україні за останнє десятиліття, це вже далеко не просто «робота з кадрами», чи просто пошук, залучення, адаптація, атестація, навчання чи оцінка персоналу фірми. В області управління застосовуються останні передові технології та напрацювання в галузі менеджменту, психології, функціонування нейронних мереж та навіть біохімії функціонування людського механізму.
Михайло Колісник, Голова Журі «Премії HR-бренд Україна 2018», Професор з фінансів Львівської бізнес-школи (LvBS)

«Сучасні HRM (управляючі людськими ресурсами) повинні демонструвати вершини власного професіоналізму для того, щоб втримати існуючий персонал компанії та залучити новий. Зрештою, практично всі проекти, які були представлені на номінацію «Премією HR-бренд Україна 2018», були достойними цієї премії і являли собою сконцентровану сучасну практику управління людьми. Журі Премії цього року було змушене вирішити нелегку задачу – вибрати абсолютних лідерів серед найкращих. Оглядаючи портфель поданих до номінування проектів, перебуваєш під враженням від добре зробленої та професійної роботи висококласних спеціалістів, здобутки яких можна з гордістю та впевненістю показати не лишень в Україні, але і на міжнародних платформах, як зразки найкращих результативних передових практик менеджменту людського персоналу» – говорить Михайло Колісник.

За те, що все відбулося урочисто і якісно, команда HeadHunter Україна висловлює подяку номінантам, членам журі, учасникам та численним партнерам Премії!

ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «ПРЕМІЇ HR-БРЕНД УКРАЇНА» 2018
Генеральний партнер
Генеральний телевізійний партнер
Стратегічний партнер
Генеральний діловий медіа-партнер
Behaviour Change Partner
Event-партнер
Генеральний радіо-партнер
Страховий партнер
Преміум-партнер локації
Гастрономічний партнер
Незалежний партнер з підрахунку голосів
Технічний партнер
Digital –партнер
Кавовий партнер
Солодкий партнер
Партнер здорового харчування
Партнер церемонії
Партнер церемонії
Інформаційний інтернет-партнер
Інформаційні партнери

Dsnews, Американська торговельна палата в Україні, Менеджер по персоналу, HR-liga, Журнал «Кадровик Лайт», EBA, Букви

З питань участі у «Премії HR-бренд Україна» та партнерства звертайтеся:

Контактний телефон: 044 230 87 39

Поштова скринька: info_ukraine@grc.ua

Вакансии дня

Комментарии