Статьи

Кожен четвертий – ходить на роботу з температурою

Переносити хворобу «на ногах» шкідливо для здоров’я і може вилитися в ускладнення. Тим не менше, 14% офісних працівників виходять на роботу, незважаючи ні на погане самопочуття, ні на високу температуру. Втім, далеко не всі «білі комірці» — затяті трудоголіки, і готові на будь-які жертви заради роботи.
Кожен четвертий – ходить на роботу з температурою

Згідно з результатами опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу grc.ua, 14% офісних працівників не можуть узяти лікарняний навіть у випадку крайньої необхідності. Але більшість «білих комірців» цінують своє здоров’я. Три четверті працівників не підуть на роботу при високій температурі. Тим не менше, загальна слабкість і погане самопочуття, які при цьому не супроводжуються температурою, зможуть зупинити тільки кожного четвертого офісного трудоголіка.

Давно відомо, що переносити хворобу «на ногах» шкідливо для здоров’я і може вилитися в ускладнення. Тим не менше, 14% офісних працівників виходять на роботу, незважаючи ні на погане самопочуття, ні на високу температуру. Втім, далеко не всі «білі комірці» — затяті трудоголіки, і готові на будь-які жертви заради роботи.

Висока температура є приводом не виходити на роботу для 76% працівників офісів. А ось самі по собі блювота й діарея зможуть зупинити тільки 41% і 27% трудящих відповідно. При загальній слабкості й поганому самопочутті відсидиться вдома тільки кожен четвертий офісний співробітник. В основному «офісний планктон» часто ігнорує симптоми захворювань, і тільки деякі не прийдуть до офісу через кашель (14%), біль у горлі (14%), біль у животі (10%), нежить (9%), висип на шкірі (8%), біль у грудній клітці (6%), або ж через біль у м’язах (3%).

А ось будь-який із цих проявів може стати приводом не йти на роботу тільки для одного з двадцяти працівників.

Кожен четвертий – ходить на роботу з температурою

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу grc.ua в лютому 2014 року. Загалом було опитано 640 респондентів.

Вакансии дня

Комментарии